تاریخ انتشار: ۹ شهریور, ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۰۱ کد خبر: 96

همکاری اتاق بازرگانی یزد در پیشبرد اهداف سند یزد نوین

جلسه معرفی و ارائه برنامه های سند یزد نوین با حضور مدیران مرکز راهبردی پیشرفت و عدالت استان یزد در اتاق بازرگانی یزد برگزار شد. به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی یزد، با حضور اعضای مرکز راهبردی پیشرفت و عدالت استان در جلسه هیئت رئیسه اتاق بازرگانی یزد، اهداف  و برنامه های سند یزد نوین معرفی و ارائه شد.

مجتبی دستمالچیان رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یزد با اشاره به رسالت و برنامه های اتاق در دوره جدید، گفت: اتاق بازرگانی به عنوان پارلمان بخش خصوصی استان آمادگی خود را برای عینیت یافتن برنامه های سند یزدنوین اعلام میکند.
وی افزود: وجود یک برنامه قوی و واقع گرایانه برای برون رفت از چالش های پیش رو در حوزه تجارت و بازرگانی، میتواند عامل مهمی در موفقیت و توسعه حوزه تجارت استان باشد.
دستمالچیان با اشاره به بخشهای مختلف سند یزد نوین گفت: اتاق بازرگانی یزد می تواند در بهبود و اصلاح این برنامه ها و همچینن در عملیاتی کردن انها یاری گر دولت باشد. چراکه بخش خصوصی استان همیشه در صف اول برای بهبود مناسبت ها و توسعه استان در بخش ها و حوزه های مختلف اقتصادی بوده و این مهم را رسالت خود می داند.
رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یزد تاکید کرد: با همکاری مرکز راهبردی و اتاق یزد، پروژه هایی که در سند یزد نوین بر عهده بخش خصوصی گذاشته شده، بررسی، اصلاح و برای اجرایی شدن در اختیار اعضای اتاق بازرگانی قرار خواهد گرفت.
همچنین در این جلسه اکرم فداکار مسئول مرکز راهبردی پیشرفت و عدالت استان با اشاره به وظایف مرکز راهبردی گفت: مهم‌ترین وظیفه این مرکز که با ابلاغ استاندار تشکیل شده است کنترل و پایش فاز یک و دو سند یزد نوین، اصلاح و بازنگری در پروژه‌ها و همچنین تدوین فاز ۳ این سند است»
اکرم فداکار با بیان این که مهم‌ترین ضرورت تأسیس این مرکز دوری از روزمره‌گی و توجه به کارهای تحولی است افزود: «جنس پروژه‌های تحولی سخت دست یافتنی اما قابل تحقق است از این رو این پروژه‌ها با برنامه‌های روزمره تفاوت دارند».

دیدگاه ها توسط مدیر سایت بسته شده اند.