تاریخ انتشار: ۱۶ شهریور, ۱۳۹۹ ساعت ۰۵:۳۱ کد خبر: 708

پانزدهمین جلسه هیات نمایندگان اتاق یزد با حضور مدیران امور شعب بانکهای استان

پانزدهمین جلسه هیات نمایندگان اتاق یزد با حضور مدیران امور شعب بانکهای استان  در محل اتاق بازرگانی،صنایع ،معادن و کشاورزی یزد  برگزار شد.

محمدرضا قمی ،رئیس اتاق بازرگانی،صنایع،معادن و کشاورزی یزد ،با اشاره به اینکه دغدغه اصلی فعالان اقتصادی در حوزه بانکی است اظهار داشت که در زمینه بازگشت ارز صادراتی طبیعتاً تخلف هایی ممکن است صورت گرفته باشد ولی تقابل با صادرات اثر مثبتی را در پی نخواهد داشت.
رئیس اتاق در ادامه بیان داشتتند که در مجموع در استان یزد رفع تعهد ارزی خوشبختانه درست انجام شده و طبق بررسی های انجام شده تعداد افرادی که تعهدات خود را انجام نداده اند محدود و به علت عدم اطلاع یا عدم ثبت در سیستم بوده است.
ایشان به وحدت رویه در رابطه با مسائل بانکی واحدهای تولیدی تاکید داشتند.

در ادامه این نشست علی اصغر بیگی عضو هیات رئیسه اتاق و رئیس کمیسیون بازرگانی ،مسائل و مشکلاتی که تولید کنندگان با آن رو به رو بودند را بیان داشتند و اظهار کردند که عدم کفایت نقدینگی واحدها به علت گران شدن مواد اولیه ناشی از افزایش نرخ ارز و همچنین مشکل فریز کردن بخشی از تسهیلات اعطایی بانکها و مطالبه معدل حساب از سوی بانک ها در شرایط کنونی و عدم قبول برخی از وثایق واحدهای تولیدی از این موارد است.

در ادامه این نشست ،هرکدام از مدیران بانکها در رابطه با مسائل دستگاه مربوطه نظرات خود را ابراز کردند

 

دیدگاه ها توسط مدیر سایت بسته شده اند.