تاریخ انتشار: ۱۴ تیر, ۱۴۰۳ ساعت ۱۲:۱۹ کد خبر: 5348
به همراه گزارش تصویری؛

جلسه شورای هماهنگی اعزام و پذیرش هیئت‌های تجاری در اتاق بازرگانی یزد برگزار شد

به گزارش روابط اتاق بازرگانی یزد شورای هماهنگی اعزام و پذیرش هیئت‌های تجاری به‌منظور بررسی نمایشگاه‌ها و رویدادهای تجاری پیش رو در محل اتاق بازرگانی یزد برگزار شد.

در این جلسه به بررسی نمایشگاه‌های خارجی در سال جاری از جمله نمایشگاه طلا و جواهرات بانکوک، نمایشگاه صنایع غذایی هند، نمایشگاه world food مسکو، نمایشگاه کاشی و سرامیک بولونیا، نمایشگاه سنگ ایتالیا، آگروفود ترکمنستان، نمایشگاه جواهرات استانبول، نمایشگاه ساختمان امارات متحده و… پرداخته و تأکید شد در کنار بازدید از نمایشگاه‌ها، باید جلسات اقتصادی و همچنین بازدید از مراکز تجاری و صنعتی نیز صورت بگیرد.

در این جلسه همچنین تصریح شد که صنعتگران و تشکل‌ها باید شورای راهبری تشکیل داده و برنامه عملی و سازوکار مشخصی برای حضور در نمایشگاه‌های خارجی داشته باشند.

برگزاری تورهای صنعتی هم‌زمان با نمایشگاه‌ها به‌منظور بازدید از کارخانه‌های صنعتی و آشنایی با ماشین‌آلات و تکنولوژی نیز از مواردی بود که اعضای این شورا بر آن تأکید کردند.

در بخش دیگری از این جلسه در خصوص پذیرش هیئت تجاری نیز بحث و مقرر شد کشورهای همسایه، حوزه اوراسیا و آفریقا برای پذیرش هیئت تجاری در دستور کار قرار گیرد.

گفتنی است در این جلسه در خصوص میزان و نحوه حمایت از شرکت‌ها بحث و تبادل نظر شد.

دیدگاه ها توسط مدیر سایت بسته شده اند.