تاریخ انتشار: ۳۱ اردیبهشت, ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۴۲ کد خبر: 532

پیام رئیس اتاق ایران در پی حضور گسترده مردم در انتخابات ریاست جمهوری

غلامحسین شافعی، رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران با صدور پیامی از حضور همه‌جانبه و گسترده اقشار مختلف مردم به ویژه فعالان اقتصادی در انتخابات تقدیر کرد و انتخاب دوباره حسن روحانی به ریاست جمهوری را تبریک گفت.

 غلامحسین شافعی در پیام خود آورده است:

حماسه 29 اردیبهشت در تاریخ ایران ماندگار خواهد بود. از تمامی فعالان بخش خصوصی و اقتصادگردانان ایرانی که به همراه سایر اقشار کشور پای در صحنه انتخابات گذاشتند، تشکر می‌کنم. حضور همه‌جانبه مردم فهیم و بزرگ ایران در انتخابات، تاکید روشنی بر جایگاه مردم‌سالاری به عنوان استوارترین رکن توسعه است.

پارلمان بخش خصوصی، تجلی شور در جامعه را به فال نیک می‌گیرد و انتظار روزهای روشن و پرامیدی را برای همه آن‌هایی که دل در گرو توسعه این سرزمین بسته‌اند، دارد.

رقابت‌ها به پایان رسید و تبدیل آن به رفاقت، می‌تواند به تقویت وحدت منجر شود. همان‌طور که مقام معظم رهبری تاکید کردند، اتحاد و اتفاق عمومی، عامل استحکام و اقتدار ملی است. وحدت و همدلی می‌تواند گفتمان ملی در جهت توسعه را تقویت کند تا ساخت اقتصاد ایران با سرعت بیشتری ادامه پیدا کند.

اعتماد دوباره ایرانیان به برنامه‌ها و سیاست‌های دکتر حسن روحانی را به ایشان تبریک عرض می‌کنم و از رئیس‌جمهور منتخب دوره دوازدهم، توجه به خواسته‌های عموم مردم به ویژه فعالان بخش خصوصی را خواستارم. اتاق ایران به عنوان نماینده بخش خصوصی، آمادگی خود را برای همراهی و همکاری با دولت دوازدهم اعلام می کند.

دیدگاه ها توسط مدیر سایت بسته شده اند.