تاریخ انتشار: ۱ بهمن, ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۴۷ کد خبر: 2841

عکس: آیین تجلیل از صادرکننده نمونه استان یزد در سال 1402

در مراسمی با حضور مقامات کشوری و استانی و جمعی از تولیدکنندگان و صادرکنندگان استان، از 24 صادرکننده نمونه استانی و دو صادرکننده نمونه ملی تجلیل شد.

مراسم تجلیل از صادرکنندگان نمونه استان یزد، با حضور معاون صنایع ماشین آلات و تجهیزات وزارت صمت، معاون ارتقای کسب و کار‌های بین المللی سازمان توسعه تجارت ایران، استاندار یزد، مدیرکل صمت استان یزد و جمعی از مسئولان و صنعتگران و صادرکنندگان استان یزد برگزار شد.

در این مراسم علاوه بر صادرکنندگان در حوزه صنایع مختلف از جمله کاشی و سرامیک، پلیمری، کانی‌های غیرفلزی، کشاوزی، نساجی، فولاد، صنایع غذایی و … از سه دستگاه برتر در حوزه تسهیل صادرات قدردانی شد.

اداره کل صنعت، معدن و تجارت استان یزد، اداره کل امور مالیاتی استان یزد و اداره کل گمرک استان یزد سه دستگاه برتر در حوزه تسهیل صادرات بودند که مورد تجلیل قرار گرفتند.

رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان یزد نیز در این مراسم با بیان اینکه یزد هر چه دارد از نیروی انسانی خود دارد، اظهار کرد: اگر یزد شکل گرفت، بخاطر همت مردمان سختکوش آن بود وگرنه یزد نه آب دارد و نه هوای مناسبی دارد.

دستمالچیان عنوان کرد: امروز یزدی بودن یک برند و افتخار برای یزدیهاست و هر کجا یزدی ها بوده اند، آبادانی نیز اتفاق افتاده است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه یکی از رسالت های مهم اتاق بازرگانی بحث آموزش است، اظهار کرد: ۲۴ دوره آموزشی و ۸ هزار و ۱۵۰ نفر ساعت دوره آموزشی در اتاق بازرگانی طی سال جاری برگزار شده است.

دیدگاه ها توسط مدیر سایت بسته شده اند.