تاریخ انتشار: ۲۷ شهریور, ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۳۵ کد خبر: 1089
ویبنار توسعه صادرات با حضور رایزن بازرگانی ایران در بغداد در کشور عراق توسط اتاق بازرگانی یزد برگزار شد. به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی یزد، نخستین رویداد از سلسله ویبنارهای توسعه صادرات با هدف آشنایی و تسهیل تجارت با کشورهای مختلف توسط اتاق بازرگانی یزد برگزار شد. در نخستین رویداد از این سلسله وبینارها، نشستی به صورت آنلاین و برخط با حضور ده ها نفر از تجار و بازرگانان یزدی و عبدالامیر ربیهاوی، رایزن بازرگانی ایران در بغداد صبح امروز در اتاق بازرگانی یزد برگزار شد. رایزن بازرگانی ایران در بغداد با تشریح وضعیت تجاری و بازرگانی و همچنین نیازهای کشور عراق، بر توسعه روابط اقتصادی بین تجار یزدی و عراق تاکید کرد. همچنین قوانین عراق، نکات مهم برای صادرات و خدمات رایزنی ایران در بغداد ارائه شد. گفتنی است قرار است این نشست ها به صورت منظم توسط اتاق بازرگانی یزد برگزار شود.
به صورت انلاین:

وبینار صادراتی با حضور رایزن ایران در بغداد دراتاق بازرگانی یزد برگزار شد

ویبنار توسعه صادرات با حضور رایزن بازرگانی ایران در بغداد در کشور عراق توسط اتاق بازرگانی یزد برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی یزد، نخستین رویداد از سلسله ویبنارهای توسعه صادرات با هدف آشنایی و تسهیل تجارت با کشورهای مختلف توسط اتاق بازرگانی یزد برگزار شد.
در نخستین رویداد از این سلسله وبینارها، نشستی به صورت آنلاین و برخط با حضور ده ها نفر از تجار و بازرگانان یزدی و عبدالامیر ربیهاوی، رایزن بازرگانی ایران در بغداد صبح امروز در اتاق بازرگانی یزد برگزار شد.
رایزن بازرگانی ایران در بغداد با تشریح وضعیت تجاری و بازرگانی و همچنین نیازهای کشور عراق، بر توسعه روابط اقتصادی بین تجار یزدی و عراق تاکید کرد.
همچنین قوانین عراق، نکات مهم برای صادرات و خدمات رایزنی ایران در بغداد ارائه شد.
گفتنی است قرار است این نشست ها به صورت منظم توسط اتاق بازرگانی یزد برگزار شود.

دیدگاه ها توسط مدیر سایت بسته شده اند.